ikitelli catering firması
ikitelli catering firması

Catering Hizmetleri

Catering hizmetleri, insanların toplantıları, düğünleri, iş yemekleri, öğünler ve benzeri durumlar için toplu yiyecek-içecek hizmetleri sunmak için verilen hizmettir. Catering firmaları, çeşitli işletmelerle anlaşma yaparak, müşteri tercihlerine göre belirli sayıda yemek hazırlar ve sunar. Örnek olarak, fabrikalardaki çalışanların öğle yemekleri verilir, ama bu hizmet genellikle bununla sınırlı kalmaz.

Catering firmaları, hizmet verdikleri sektörün kriterlerine göre menü ve uygulamaları geliştirme sorumluluğundadır. Örneğin, ofis çalışanlarından oluşan bir firma hafif ve dengeli menüler isteyebilirken, ağır sanayide çalışanları olan bir firma yüksek kalorili ve karbonhidrat ağırlıklı bir öğün isteyebilir.

Catering hizmetlerinin faydaları arasında en önemlilerinden biri, misafirleriniz, çalışanlarınız veya kendiniz için lezzetli ve kaliteli yiyecek ve içecekler temin etmenize olanak tanımasıdır. Ayrıca, catering hizmeti almanız size ve misafirlerinize zaman kazandırır, çünkü yiyecek ve içeceklerin hazırlanması ve servisi size ait değildir.

Catering Hizmetlerinin Türleri

Düğün cateringi, iş toplantıları için catering, fuarlar için catering, özel davetler için catering ve daha birçok ihtiyaç için catering hizmeti verilmektedir. Her türün farklı ihtiyaçları vardır ve catering firması Usta Yemek bu ihtiyaçlara göre hizmet verir. Catring hizmet çeşitlerimiz şunlardır:

Endüstriyel Catering: Sanayi alanlarında, fabrikalarda, işletmelerde veya inşaat alanlarında çalışan işçilerin beslenme ihtiyacını karşılamak amacıyla yapılan catering hizmetidir.

Ofise Teslim Catering: İşyerinde veya ofiste çalışanlar için yemek veya atıştırma ürünlerinin teslim edilmesi hizmetidir.

Açık Büfe Catering: Ürünlerin serbestçe alınabileceği ve kendilerini beğendikleri ürünleri kullanabilecekleri bir yemeğin sunulduğu catering hizmetidir.

Yemek Kamyonu ile Mobil Catering: Mobil yemek kamyonları ile festival, konser, piknik veya diğer açık hava etkinliklerinde hizmet verilen catering hizmetidir.

Özel Catering Hizmetleri: Kişisel tercihleri, ihtiyaçları veya özel durumları dikkate alan ve özel olarak hazırlanan catering hizmetidir.

Catering Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Catering hizmeti seçerken dikkat edilmesi gereken kriterler arasında hizmet kalitesi, yiyecek ve içecek seçeneği,hijyen,  fiyat, hizmet verilen alan ve benzeri unsurlar bulunur. Ayrıca, catering şirketinin referanslarını ve müşteri yorumlarını incelemek de faydalı olabilir. Usta Yemek, yiyecek kalitesi, çeşitlilik, hijyen ve hizmet kalitesi yönüyle tercih edebileceğiniz deneyimli bir catering firmasıdır.

Size En Yakın Catering Firması: Usta Yemek!

Usta Yemek, profesyonel catering hizmeti sunan bir firmadır. Şirketimiz, lezzetli ve kaliteli yiyecekler sunmak için uzman bir ekibe sahiptir. Menülerimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine göre özenle hazırlanır ve sunulur. Ayrıca, düzenlenen etkinlikler için özel menüler de sunmaktayız. Etkinlikler, partiler, toplantılar veya düğünler gibi çeşitli durumlar için en uygun catering hizmetini vermekteyiz. Firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için her zaman esnek ve yardımseverdir.

Usta Yemek, hijyenik koşullarda hazırlanan ve çeşitli yemek tercihlerine uygun olarak sunulan lezzetli yiyeceklerin öncüsüdür. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutan firmamız, tatmin edici bir yemeğin yanı sıra, mükemmel hizmet kalitesi ile de tanınır. Firmamız en kaliteli yemekleri en hızlı şekilde kusursuzca sağlamaktadır. Bu yüzden beklentilerinize, ev yemeklerinize ve size en yakın catering firması olarak hizmetinizdeyiz. Menüler web sitemizdeki “Menülerimiz” başlığı altından incelenebilir ve esnek olup organizasyona göre değişebilmektedir.

Yerinde Üretim: Şirketinizin bünyesinde yemek pişirme işlemi yapılabilmektedir. Mutfak, elemanlar ve hizmet müşterinin ihtiyaçlarına göre kurulabilmektedir. Aynı zamanda gıda güvenliği gereklilikleri yerinde üretim yerlerinizde de devam etmektedir.

Taşıma Yemek: Bayrampaşa’daki merkez fabrikamızda hazırlanan yemekler İstanbul’un çeşitli bölgelerine günlük olarak gönderilmekte ve hijyen ve gıda güvenliği ISO 22000 ve HACCP sistemine uygun olarak takip edilmektedir. Sistem, üretim tesisleri, çiftçiler, taşıyıcılar, depolama kuruluşları, ambalaj firmaları gibi tüm paydaşları kapsar ve hijyen standartlarına uygun üretim, personel hijyen takibi, eğitim, satın alma, menü hazırlama, pişirme, depolama sıcaklık kontrolleri, soğuk hava zincirini koruma, pest kontrol gibi konuları takip eder. Kontrol noktaları sürekli kayıt altında tutulur.

Usta Yemek olarak, gıda mühendisleri ve uzman aşçılarımızla birlikte hijyen ve damak tadına özen gösterilerek TSE ve ISO standartlarında yemek üretiyoruz. Firmamız, kaliteli, hijyenik, sağlıklı ve güvenli ürünler sunan bir yemek firmasıdır. Müşterilerinin dengeli beslenmelerini sağlamak ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunmak amacıyla eğitimli personel kadrosuyla çalışır. Aynı zamanda sektörde aranan bir kuruluş olmak ve saygınlığını sürdürmek için ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirir. Ayrıca doğal çevreye duyarlı ve tedarikçileriyle işbirliği ve güven içinde çalışmayı önemser.