Hakkımızda

Usta Yemek, kaliteli, hijyenik, sağlıklı ve güvenli ürünler sunan bir catering şirketidir. Müşterilerimize daima damak tadı ve göz zevkine uygun, sağlıklı ürünler sunmayı amaçlamaktayız. Standartlara ve gıda mevzuatına uygun ürün ve hizmet sağlamaktayız. Düğün, sünnet, kına, cenaze yemekleri ve mevlit gibi organizasyon için profesyonel şekilde yemekler hazırlayıp ve sunmaktayız. Tabldot yemek, paket yemek hizmetlerimizle bireyler ve işletmeler için ekonomik bir çözüm ortağı olmaktayız. 

Usta Yemek, hijyenik koşullarda hazırlanan ve çeşitli yemek tercihlerine uygun olarak sunulan lezzetli yiyeceklerin öncüsüdür. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutan firmamız, tatmin edici bir yemeğin yanı sıra, mükemmel hizmet kalitesi ile de tanınır. Firmamız en kaliteli yemekleri en hızlı şekilde kusursuzca sağlamaktadır. Bu yüzden beklentilerinize, ev yemeklerinize ve size en yakın catering firması olarak hizmetinizdeyiz. 

Taşıma yemek hizmeti için Bayrampaşa’daki merkez fabrikamızda hazırlanan yemekler İstanbul’un çeşitli bölgelerine günlük olarak gönderilmekte ve hijyen ve gıda güvenliği ISO 22000 ve HACCP sistemine uygun olarak takip edilmektedir. Sistem, üretim tesisleri, çiftçiler, taşıyıcılar, depolama kuruluşları, ambalaj firmaları gibi tüm paydaşları kapsar ve hijyen standartlarına uygun üretim, personel hijyen takibi, eğitim, satın alma, menü hazırlama, pişirme, depolama sıcaklık kontrolleri, soğuk hava zincirini koruma, pest kontrol gibi konuları takip eder. Kontrol noktaları sürekli kayıt altında tutulur.